Lokaty krótkoterminowe – ranking na luty 2019

Mamy miesiąc luty, w związku z czym chciałbym przedstawić raport pięciu najlepszych lokat krótkoterminowych w tym okresie.

Za najlepszą lokatę, została uznana Lokata Urodzinowa proponowana przez Bank Millennium, która oferuje najwyższe oprocentowanie, które jest stałe i wynosi 3%. Lokatę można założyć mobilnie i wpłacić na nią dowolny kapitał. Nie jest to jednak lokata odnawialna.

Zaraz za Lokatą Urodzinową, znalazła się Lokata NR 1 Idea Banku. Jej oprocentowanie to 2,9% z możliwością wpłaty dowolnego kapitału. Istnieje możliwość założenia lokaty zarówno w oddziale Banku, jak i również mobilnie. Jest to lokata odnawialna.

Na miejscu 3. znajduje się Lokata DESIRE, którą oferuje Lion’s Bank. Jej oprocentowanie to 2,7%. Na lokatę mogą zostać wpłacone tylko nowe środki, nie możemy wpłacić środków, które mieliśmy już na innych lokatach w tym banku. Lokatę można zawrzeć zarówno przez telefon, w oddziale, jak i mobilnie. Lokata DESIRE, jest lokatą odnawialną.

Miejsce 4. należy do Lokaty Tradycyjnej Getin Noble Banku. Oprocentowana na 2,7%. Umożliwia wpłatę dowolnych środków. Można ją zawrzeć w oddziale, przez telefon lub internet. Jest to lokata odnawialna.

Na miejscu 5. znajduje się e-Lokata Tradycyjna Getin Banku. Jej oprocentowanie to 2,3%. Zezwala na wpłatę dowolnych środków. Jest to lokata odnawialna, zakładana przez internet.

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *