Ranking lokat

Lokaty krótkoterminowe – ranking na luty 2019

Mamy miesiąc luty, w związku z czym chciałbym przedstawić raport pięciu najlepszych lokat krótkoterminowych w tym okresie.

Za najlepszą lokatę, została uznana Lokata Urodzinowa proponowana przez Bank Millennium, która oferuje najwyższe oprocentowanie, które jest stałe i wynosi 3%. Lokatę można założyć mobilnie i wpłacić na nią dowolny kapitał. Nie jest to jednak lokata odnawialna.

Zaraz za Lokatą Urodzinową, (więcej…)

Najlepsze lokaty bankowe – grudzień 2017

W raporcie chciałbym zaprezentować najlepsze lokaty, jakie oferują obecnie banki.

Zdecydowanie najlepszą ofertę ma Idea Bank. Oferujący lokatę Happy, która w przypadku umowy na 2 miesiące jest oprocentowana 4%. Jest to lokata powitalna, która jest skierowana dla osób, które dotychczas nie miały żadnych umów z Idea Bankiem ani Lion’s Bankiem, a także nie wnioskowała o takie produkty.

W przypadku (więcej…)

Najlepsze lokaty bankowe – listopad 2017

Poniższy ranking produktów bankowych został spisany po to, aby pomóc wszystkim inwestorom przeanalizować najważniejsze założenia poszczególnych lokat oraz wybrać tę, która w najwyższym stopniu spełnia postawione jej warunki. Bez względu na to, jaki cel oszczędzania sobie wyznaczyłeś, ranking ułatwi Ci wybór korzystnej lokaty, na której bezpiecznie ulokujesz swoje wolne środki.

Najlepsze lokaty bankowe (więcej…)